Eesti English

Holistiline teraapia

     
 
  LIITU
UUDISKIRJAGA

 


Koolituskalender

Märts 2019

 
18.märts
Miks ja kuidas ennetada vaimse tervise riske töökohal
Hea vaimse tervisega töötajad on tulemuslikumad ja õnnelikumad, mistõttu on töötajate vaimne tervis ka organisatsiooni edukuse oluliseks aluseks. Hea vaimse tervise toetamine ja edendamine töökohal aitab hoida ning taastada töövõimet, parandada keskendumist, tõhustada inimeste võimet valida hetkes kõige efektiivsem tegevus ning vähendada tööstressi kestust ja tõsidust.

Koolitusel räägime, kuidas tööohutuse seisukohast kaardistada vaimse tervise riske töökohal ning tunda ära peamiseid töötaja kriise, mis puudutavad tööd. Õpime ennetama ja toime tulema levinumate vaimse tervise probleemidega töökohal. Arutleme, millised on juhi võimalused ja vastutus töötajate probleemide korral ning kuidas toetada kolleege kriisidega toimetulekul.

Koolitus toimub koostöös Excellence Koolitus ja arenduskeskusega Tallinnas.
Loe lähemalt ja registreeri siit


...................

30.märts

Kust tuleb ja kuhu läheb minu eluenergia?
Räägime sellest, kust tuleb elujõud ja energia ja kuhu ta meil kaduma kipub. Osalejatel on koolitusel võimalik auditeerida oma tänast energia tootmise ja säilitamise võimet ning leida enda jaoks arengukohad. Teeme harjutusi kasulike oskuste arendamiseks.
Koolitus toimub koostöös Tartu Rahvaülikooliga Tartus, Pepleri 4

Loe lähemalt ja registreeri siitSeptember 2019

28-29.september
Enesehinnang - sinu elu vundament
 
Koolitusele registreerimiseks kirjuta katrin.alujev@gmail.com
Koolitus toimub Tallinnas, Holistika Instituudis, Endla 15

Koolituse tasu kuni 08.september 130 €
Koolituse tasu alates 09.september 150€
Koha õpitoas ja varajase registreerija soodustuse tagab registreerimistasu 40€, mis tuleb üle kanda Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „Koolitus september“.

Ülejäänud osalemistasu saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „Koolitus september“. 

................