Eesti English

Holistiline teraapia

     
 
  LIITU
UUDISKIRJAGA

 


Koolituskalender

Veebruar 2019

12.veebruar
Minu külluse õppetunnid
Registreeri ennast kindlasti 
siit

Õpituba toimub Tallinnas, Holistika Instituudis, Endla 15
Õpitoa tasu 30€

Koha õpitoas tagab registreerimistasu 10€, mis tuleb üle kanda Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „õpituba 12.02“.


Osalemistasu 20€ saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „õpituba 12.02.

.................................

19.veebruaril 
Kuidas toime tulla stressiga ja ennetada läbipõlemist"
Kohati tundub, et kiirust tuleb meie ellu iga aastaga aina juurde. Tempo tõuseb, ootused töökohal tunduvad pidevalt kasvavat, aina keerulisem on leida tasakaalu era- ja tööelu vahel. Endale aja võtmine tundub sageli võimatu ja tervislikud eluviisid tunduvad küll õiged, aga selleks pole aega.
Antud koolitusel on Teil võimalik võtta korraks aeg maha ja süveneda endasse, tegeleda endaga ja leida tehnikaid, et stressiga paremini toime tulla.
Koolitus toimub koostöös Addendaga, Tallinnas Tammsaare Ärikeskuses


Vaata lähemalt ja registreeri siit

 

Märts 2019

 
09-10.märts

Enesehinnang - sinu elu vundament

 
Koolitusele registreerimiseks kirjuta katrin.alujev@gmail.com

Koolitus toimub Tallinnas, Holistika Instituudis, Endla 15

Koolituse tasu kuni 20.veebruar 130 €
Koolituse tasu alates 21.veebruar 150€

Koha õpitoas ja varajase registreerija soodustuse tagab registreerimistasu 40€, mis tuleb üle kanda Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „Koolitus märts“.

Ülejäänud osalemistasu saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „Koolitus märts“. 

................

18.märts

Miks ja kuidas ennetada vaimse tervise riske töökohal
Hea vaimse tervisega töötajad on tulemuslikumad ja õnnelikumad, mistõttu on töötajate vaimne tervis ka organisatsiooni edukuse oluliseks aluseks. Hea vaimse tervise toetamine ja edendamine töökohal aitab hoida ning taastada töövõimet, parandada keskendumist, tõhustada inimeste võimet valida hetkes kõige efektiivsem tegevus ning vähendada tööstressi kestust ja tõsidust.

Koolitusel räägime, kuidas tööohutuse seisukohast kaardistada vaimse tervise riske töökohal ning tunda ära peamiseid töötaja kriise, mis puudutavad tööd. Õpime ennetama ja toime tulema levinumate vaimse tervise probleemidega töökohal. Arutleme, millised on juhi võimalused ja vastutus töötajate probleemide korral ning kuidas toetada kolleege kriisidega toimetulekul.

Koolitus toimub koostöös Excellence Koolitus ja arenduskeskusega Tallinnas.
Loe lähemalt ja registreeri siit


...................

30.märts

Kust tuleb ja kuhu läheb minu eluenergia?
Räägime sellest, kust tuleb elujõud ja energia ja kuhu ta meil kaduma kipub. Osalejatel on koolitusel võimalik auditeerida oma tänast energia tootmise ja säilitamise võimet ning leida enda jaoks arengukohad. Teeme harjutusi kasulike oskuste arendamiseks.
Koolitus toimub koostöös Tartu Rahvaülikooliga Tartus, Pepleri 4

Loe lähemalt ja registreeri siit



Aprill 2019