Eesti English

Holistiline teraapia

     
 
  LIITU
UUDISKIRJAGA

 


Kuidas

 

Sinu aitamisel kasutan ma holistililst teraapiat, teetatervendamist (ThetaHealing®) või kombinatsiooni neist kahest. Muidugi on vahel vaja ka lihtsalt inspireerivat nõustamist.

Holistiline rännak suurendab sinu enda panust tervenemisesse, sest sul on võimalus ise ülesse leida alateadvuses peitunud negatiivsed emotsioonid ning sündmused, need läbi tunnetada ning vabaks lasta, et saaksid uued ja toetavad mustrid asemele lasta.

Teetatervendamine on kiire meetod, mis aitab leida ülesse sinu piiravad uskumused, tunded ja käitumismustrid ning need ka kohe uute ja toetavatega asendada.


Alati ei peagi just olema probleem, et minu poole pöörduda. Piisab soovist oma elu natuke paremaks muuta. Leiame koos võimalusi su tänaseid suhteid paremaks muuta või üldse suhteid luua, aitan sul enda seest leida vastuseid sulle tähtsatele küsimustele või näiteks otsida uut suunda era- või tööelus.

Lisaks individuaalsele nõustamisele on vahest hea osaleda ka mõnel inspireerival koolitusel. Selleks jälgi koolituskalendrit või kutsu mind rääkima üritustele või oma firmasse.

Minu lugemisnurgast leiad ispireerivat ning harivat lugemist, samuti saad tellida minu raamatu "Elamise kergus". 

Registreeri seansile siit

   
Teetatervendamine

Teetatervendamisel kasutatakse fokusseeritud teeta-sagedusel toimivat meditatsiooni sarnast protsessi, et  kindlaks teha ja muuta sinu alateadvuses peituvaid piiravaid programme, mis põhjustavad sulle probleeme ning takistavad elamast sellist elu, mida tegelikult soovid.
Loe lisaks
 
Holistiline rännak

Rännaku ajal on sul endal võimalus piiluda oma alateadvuse kardinate taha. Nii saad sa liikuda tagasi sündmuste juurde, mis on su tänaste probleemide põhjuseks. See meetod annab sulle võimaluse ise aktiivselt oma tervenemisest kaasa lüüa ning see on kõige alati kõige tõhusam viis.
Loe lisaks
 
Koolitused
Leia endale sobiv koolitus olemasolevatest programmidest või saada mulle oma soov ning vaatame koos, kas saan sulle sellel teemal partneriks olla. 

Loe lisaks