Eesti English

Holistiline teraapia

     
 
  LIITU
UUDISKIRJAGA

 


Mina ja küllus

Sellel koolitusel keskendume külluse ja raha psühholoogilistele
tagamaadele. 

Uurime, mis meie mõttemaailmas, käitumises ja peremustrites, kas tõmbab küllust meie ellu või hoopis peletab seda. 
Räägime erinevatest uskumustest, mis kas toetavad või hoopis takistavad meil küllust nautimast ja rahal meie ellu voolamast.

Mina usun, et väga palju meie elus sõltub sellest, kas me otsustame olla oma elu "auto" roolis või kõrvalistmel. Kas me tahame või ei taha, rahal on väga suur roll meie elus. Me inimestena ise oleme selle raha süsteemi loonud. Nüüd on meie valik, kas oleme selle süsteemi kõrvaltvaatajad (kõrvalistmel), ohvrid (pagasnikus) või osaleme selles süsteemis (roolis). Mida teadlikum sa enda rahaga seotud mõtetest, tunnetest, uskumustest ja harjumustest oled, seda rohkem oled sa ise looja. 

Tule ja anna endale võimalus ennast raha ja külluse kontekstis paremini tundma õppida. Võta korraks aega ja luba endal põhjalikumalt analüüsida, millist energiat sa endale oma sisemaailmaga täna ligi tõmbad ja kuidas sa saaksid rohkem küllust ligi tõmmata. 

Jagan koolitusel oma mõtteid ning kogemusi ja armsatelt klientidelt õpitut, minu jaoks olulisi teemasid, mis on seotud külluse- ja puuduseenergiaga, rahaga. 

Sul on võimalus analüüsida enda uskumusi, harjumusi, hirme. Nagu ikka arutame, kuulame, räägime, mediteerime ja analüüsime. Osalejad saavad kaasa põhjaliku töövihiku, kus on palju kasulikku nii koolitusel kui hiljem kasutamiseks. 


Hetkel avatud koolitust plaanis ei ole, kuid võid alati koolituse oma seltskonnale tellida. Kirjuta mulle katrin.alujev@gmail.com