Eesti English

Holistiline teraapia

     
 
  LIITU
UUDISKIRJAGA

 


Minu külluse õppetunnid

Selles õpitoas keskendume külluse ja raha psühholoogilistele
tagamaadele. 

Uurime, mis meie mõttemaailmas, käitumises ja peremustrites, kas tõmbab küllust meie ellu või hoopis peletab seda. 
Räägime erinevatest uskumustest, mis kas toetavad või hoopis takistavad meil küllust nautimast ja rahal meie ellu voolamast.

Mina usun, et väga palju meie elus sõltub sellest, kas me otsustame olla oma elu "auto" roolis või kõrvalistmel. Kas me tahame või ei taha, rahal on väga suur roll meie elus. Me inimestena ise oleme selle süsteemi loonud. Nüüd on meie valik, kas oleme selle süsteemi kõrvaltvaatajad (kõrvalistmel), ohvrid (pagasnikus) või osaleme selles süsteemis (roolis). Mida teadlikum sa enda rahaga seotud mõtetest, tunnetest, uskumustest ja harjumustest oled, seda rohkem oled sa ise looja. 

Tule ja anna endale võimalus ennast paremini tundma õppida. Võta korraks aega ja luba endal põhjalikumalt analüüsida, millist energiat sa endale oma sisemaailmaga täna ligi tõmbad ja kuidas sa saaksid rohkem küllust ligi tõmmata. 

Jagan õpitoas oma mõtteid ning kogemusi ja armsatelt klientidelt õpitut, minu jaoks olulisi teemasid, mis on seotud külluse- ja puuduseenergiaga. 

Sul on võimalus analüüsida enda uskumusi, harjumusi, hirme. Nagu ikka arutame, kuulame, räägime, mediteerime ja analüüsime. Osalejad saavad kaasa töövihiku, kus on palju kasulikku nii õpitoas kui hiljem kasutamiseks. 


Õpituba toimub 

12.veebruaril 2019 18:00-21:00 Holistika Instituudis.  

Registreeri ennast kindlasti siit

Õpitoa tasu 30€

Koha õpitoas tagab registreerimistasu 10€, mis tuleb üle kanda Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „õpituba 12.02“.


Osalemistasu 20€ saad maksta sularahas kohapeal või kanda samuti üle Katrin Alujev OÜ, Swedbank, EE82 2200 2210 5885 1967, selgituseks märgi „õpituba 12.02“.

 

Registreeri ennast kindlasti siit