Eesti English

Holistiline teraapia

     
 
  LIITU
UUDISKIRJAGA

 


Rännak

Holistiline mõtteviis
Holistiline mõtteviis käsitleb inimest ühtse tervikliku süsteemina, kus inimese keha, mõtted, emotsioonid ja tema hing moodustavad ühtse jagamatu terviku. Isegi kaasaegne teadus hakkab vaikselt seda seost tunnustama. Uued mõttesuunad võtavad maad ning varasem arusaam, et keha ja meel on teineteisest eraldatud, hakkab lagunema. Teadlikkus emotsioonide, tunnete ja mõttejõu otsesest mõjust meie füüsilisele tervisele hakkab valdavaks saama.

Holistilise teraapia seanss
Seanss kestab kuni 3 tundi. Seanss algab alati vestlusega ning seejärel kasutame tavaliselt rännakut või mõnda muud tehnikat või harjutust. 

Holistiline rännak
Holistilise regressiooniteraapia üks olulisemaid tööriistu on holistiline rännak.

Meie probleemide juured on peidetud meie minevikusündmustesse. Holistilise rännaku käigus tekib sul võimalus uurida oma sisemaailma ning leida minevikust üles oma probleemide algpõhjused. Nende algpõhjuste taga olnud olukordade läbitöötamisel vabastad sa minevikku takerdunud tunde- ja mõttemustrid ning see aitab sul terveneda.  

Kuidas rännak toimub?
Rännaku ajal lebad sa lõdvestunult kinnisilmi voodil. See ei ole hüpnoos, sest sa oled täiesti teadlik iseendast ja ümbritsevast keskkonnast. Sa oled iseendaga paremini kontaktis, sest aeg justkui kaob, sa oled siin ja praegu.

Rännaku ajal oled sa meditatiivses olekus ehk muutunud teadvuse seisundis ja see annab sulle võimaluse piiluda oma alateadvuse kardina taha. Sellisesse seisundisse minekuks kasutan ma spetsiaalselt akupunktuurtehnikat ja lõõgastavat, meditatsioonilaadset juttu.

Muutunud teadvuse seisundis toimuv teraapia on tõhus, kuna alateadvusele on vabam juurdepääs ja mälust on võimalik üles leida probleemide algpõhjused. Sa saad liikuda tagasi sündmuste juurde, kust sinu tänased probleemid on alguse saanud – kogeda uuesti lapsepõlve, looteiga või eelmisi elusid. 

Rännaku käigus saad sa kõrvaldada takistavad tunde- ning mõtteblokeeringuid ja asendada nad ise uute mustritega, mis aitavad sul luua harmoonilisemat ning õnnelikumat elu. Nii võtad ise vastutuse oma tervenemise eest ja see on alati kõige tõhusam viis kestva tulemuse saavutamiseks.


Registreeri seansile siit


Holistilise teraapia ning rännaku kohta saad lisainfot, kui kuulad intervjuud Holistika Instituudi asutaja Marina Eberthiga Raadio 2 saades „Hallo, Kosmos!“